Představujeme sestavu TEAMU MAX2 pro rok 2017!

Zatím jsme vás na našem webu informovali pouze o odchodu Járy Romančíka, ale je na čase seznámit vás s novou podobou TEAMU MAX2 pro rok 2017. Čtěte dál a dozvíte se vše podstatné.

Více informací o odchodu Járy zjistíte ZDE.

radeklavicka_mmcr_loket_2016_1197_400_01

TEAM MAX2 v roce 2017

KATEGORIE MX1
Rudolf Weschta
Martin Žerava (pojede 2 třídy)
David Kosmák
Miloslav Rožec

KATEGORIE MX2 Junior
Jiří Matějec

TŘÍDA ŽENY
Nikola Hošková

TŘÍDA VETERÁN
Martin Žerava
Roman Skalka

TŘÍDA QUAD
Martin Miřejovský

 rudolf_weschta_team_max2_2017_400

Rudolf Weschta o svém přestupu do našeho týmu:

"Pro rok 2017 jsme se dohodli na spolupráci s Teamem MAX2, což znamená, že po třech letech odcházím z týmu BV Racing, jehož členům touto cestou děkuji za vše, co pro mě za celou dobu udělali. Získal jsem díky tomuto angažmá spoustu zkušeností v závodění a vždy se jednalo o skvělou spolupráci, které si vážím. S Teamem MAX2 přichází nová šance a motivace posunout se o další krok dál. V sezóně 2017 pojedu kompletní MMČR v motokrosu a k tomu ještě sérii ADAC MX Masters v Německu. Těším se na novou sezónu a na vše, co oblékání nového dresu v roce 2017 přinese."

martin_zerava_x101x_shopping_400_01

Vyjádření Martina Žeravy k přestupu do našeho týmu:

"Zdravím všechny motokrosové příznivce. Letošní sezóna pro mě skončila poměrně úspěšně a už se pomalu chystám na tu další v roce 2017. Domluvili jsme se na spolupráci s manažerem Mirkem Kučírkem, a tak budu startovat za Team MAX2. Opouštím tedy LUKA motokros team, jemuž bych chtěl takto veřejně velmi poděkovat za dlouholetou podporu a pomoc. "Maxáci" mi nabídli dobré podmínky a jsem jim moc vděčný, že se mám v rámci zimní přípravy na co těšit. Závodit budu ve třídách Veterán, ale také MX1.

Momentálně jsem ve fázi rekonvalescence, která následovala po odjetí posledního závodu slovenského závodu v Šenkvici, po níž jsem bezprostředně zamířil do nemocnice, kde jsem podstoupil operaci levého kolena. S tímto zraněním jsem se potýkal od mistráku ve Vranově a zbytek sezóny jsem tak odjel s potížemi, neboť jsem si zpřetrhal oba křížové vazy. Operaci jsem podstoupil v Prostějově, kde byl mým hlavním operatérem Dr. Macháček, který k mojí "opravě" využil zcela nové metody. Věřím, že vše půjde podle plánu a budu moct brzy začít se zimní přípravou.

Chtěl bych moc poděkovat za podporu a pomoc v sezóně 2016 svojí rodině, ale také mechanikovi Karlovi Veselému. Dále pochopitelně děkuji také všem svým partnerům a sponzorům.

Těším se na sezónu 2017!"

A co vy ostatní, těšíte se taky, až se přehoupne zima a budeme se zase všichni společně potkávat při závodech? Zvládněte zimu a s ní spojený odpočinek (pro závodníky platí řádnou přípravu) a na jaře roku 2017 na viděnou.

Připravila: Lucie Havlíčková ve spolupráci s Rudou Weschtou a Martinem Žeravou
Foto:
archivy Teamu MAX2 a x101x Underground Riders