Ondřej Brendl - zhodnocení sezóny 2015

„Letošní sezónu jsem jezdil pod novým Teamem MAX 2 a na nové motorce značky Suzuki. Sezóna nebyla úplně podle mých představ, ale i tak ji hodnotím kladně. Dost jsem se trápil s přestupem na silnější motorku a hlavně s pérováním na nové motorce.

img_30042_400

Několik závodů jsem nedokončil kvůli zdravotním a technickým problémům na motorce. První závod v Kramolíně jsem dojel na celkovém 11. místě. Na druhém závodě v Pacově jsem měl smůlu, když jsem první závod doháněl po pádu z posledního místa a ve druhém mi start také nevyšel nejlépe. Závody jsem dokončil na 15. místě. V Jiníně jsem měl smůlu jako v Pacově, kde jsem měl pád po startu a musel dotahovat z posledních míst. Byl to velmi náročný závod v tropických venkovních teplotách a celkově jsem skončil na 16. místě.

radeklavicka-mx-mmcr-pacov-2015-619-jpg_400

Nejlepší výsledek jsem zajel na trati v Petrovicích, kdy jsem byl klasifikovaný jako 10. Závodů v Kaplici a ve Vranově u Brna jsem se bohužel nemohl účastnit. Sezónu jsem dokončil na celkovém 15. místě.

Mj. jsem se účastnil několika závodů mistrovství Slovenska, Mistrovství Evropy a německých mezinárodních závodů ADAC.