MMČR Družstev Loket nad Ohří

Závěr sezóny patří již tradičně závodu družstev, který letos hostila trať světových rozměrů v Lokti nad Ohří. Na místní náročnou trať vyslal brněnský Tým MAX2 hned dvě družstva. První s názvem MAX2 – KRTZ ve složení Romančík, Michalec a Sukup. A druhé čistě z jezdců týmu MAX2 reprezentované Kosmákem, Čermákem a Rožcem.

 

Kvalifikaci zvládl lépe první tým, především díky vítězství Sukupa.  K tomu přidal páté místo Michalec a Romančíkovo páté místo se škrtalo. V celkovém hodnocení z toho bylo třetí místo. Druhé družstvo vybojovalo sedmé místo, výborným čtvrtým místem se blýskl Čermák.

V hlavním závodě se první tým mohl spolehnout na výkony Sukupa a Romančíka a po zásluze vybojovali umístění na stupních vítězů. Od druhého místa je dělily pouhé dva body. Nejlepší výsledek zaznamenal Sukup, který ve druhé jízdě dojel třetí. Romančík vše potvrdil čtvrtým místem v závěrečné jízdě.

Druhý tým si oproti kvalifikaci polepšil. V celkovém hodnocení všech družstev vybojoval šesté místo. Výborně zajel Kosmák, který přispěl k úspěchu týmu devátým místem.