Mez. MČR Kramolín

13. října – Mezinárodní mistrovství české republiky vyvrcholilo posledním závodem v Kramolíně. I Brněnský tým MAX2 bojoval o cenné mistrovské body. Třídu MX2 zastupovala dvojice jezdců v čele s Davidem Kosmákem. Třídu MX1 trojice jezdců v čele s rychlým Romančíkem.

Kvalifikaci třídy MX2 zvládl lépe David Kosmák, vybojoval třinácté místo. Matěj Hejhal šel na start hlavního závodu z místa sedmnáctého. Ve finálové jízdě zajel lépe David Kosmák, dvanácté místo mu zajistilo postup do superfinále. Postoupil i Matěj Hejhal, který závod dokončil na 14. pozici. David Kosmák v superfinále zopakoval výsledek z první jízdy a Matěj Hejhal byl patnáctý.

V konečném hodnocení seriálu patří Kosmákovi sedmé místo. Hejhal skončil 16. a Čermák 20.

Jaromír Romančík zvládl kvalifikaci velmi dobře, vybojoval sedmé místo. Stloukal byl 16. a Rožec 20. Ve finálové jízdě opět zaperlil Romančík, cílem projel na pátém místě. Do superfinále se dostal z 11. místa i Stloukal. Rožec musel do finále B, ze kterého se bohužel do superfinále neprobojoval. Jaromír Romančík měl v Kramolíně svůj den. I v superfinále zajel výborně a vybojoval čtvrté místo. Petr Stloukal jízdu nedokončil.

V konečném hodnocení dopadl nejlépe Stloukal 13. Romančík 15. a Rožec 20.

Dobře si vedl i Roman Skalka, ten ve Veteránech vybojoval v první jízdě druhé místo. V jízdě druhé se musel spokojit s pátým místem. V celkovém hodnocení mu jen velmi těsně utekly stupně vítězů.