4. MM ČR v motokrosu – Petrovice u Karviné

Máme za sebou čtvrtý podnik seriálů mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu, kde startovali pouze dva naši zástupci. Nikola Hošková i Milan Rožec ale z Petrovic odváží cenné body.

Číst celý článek

2. MMČR v motokrosu 2018 – Pacov

V oslabené sestavě jsme odjeli druhý závod českého mistrovství v motokrosu na jezdecky i divácky oblíbené trati v Pacově. Tým MAX2 Racing zde reprezentovali David Kosmák, Milan Rožec, Jirka Matějec, Roman Skalka a Jana Antošová s Niki Hoškovou, takže zástupce byl v každé třídě.

Číst celý článek

1. MM ČR v motokrosu 2018 – Kaplice

Aprílovou nedělí odstartoval další ročník českého motokrosového mistráku, kde nechyběl celý tým MAX2 Racing. Jak se nám dařilo, čtete v článku!

Číst celý článek

Co prozradili jezdci před sezónou

Už příští víkend se naplno roztočí kola MMČR v motokrosu 2018 a náš tým samozřejmě nebude chybět! V sestavě máme vedle známých tváří jednu novou, která byla až do poslední chvíle tajemstvím. Tímto tedy vítáme Janu Antošovou do týmu! Čtěte, co nám Jana a další jezdci prozradily před začátkem sezóny.

Číst celý článek

8. MMČR motokros 2017 – Vranov u Brna

Sezóna Mezinárodního mistrovství české republiky v motokrosu 2017 skončila v našem domácím Vranově u Brna a jak se nám na rozblácené trati dařilo? Dozvíte se v reportu právě zde.

Číst celý článek

Jirka Matějec mistr ČR třídy 125 ccm

Do konce seriálu Mezinárodního mistrovství ČR juniorů 2017 sice zbývá ještě jeden závod, ale Jirka Matějec se stal mistrem třídy 125 ccm 2T už tento víkend v Horním Újezdě, kde ovládl obě závodní jízdy!

Číst celý článek

Martin Žerava mistrem světa veteránů

Skvělý výkon podal Martin Žerava na jednorázovém závodu světového poháru veteránů, který se jel jako součást MXGP Holandska na uměle vytvořené trati v Assenu!

Číst celý článek

Martin Žerava bude útočit na titul mistra světa veteránů

Tento víkend se v holandském Assenu odjede jednorázový závod MS veteránů VMW, kde jako i v minulých letech nebude chybět Martin Žerava z týmu MAX2. Martin určitě má pódiové ambice, což dokázal i ve svých předchozích startech. Jak se do Assenu těší, se dozvíte v článku!

Číst celý článek

MMSR MX 2017 – Šenkvice

Sezónu Mezinárodního mistrovství Slovenska MX OPEN zakončil závod v Šenkvicích, kde se z našich jezdců ukázali David Kosmák a Jirka Matějec.

Číst celý článek

7. MMČR MX 2017 – Stříbro

Máme za sebou sedmý závod letošního motokrosového mistráku, tentokrát na trati ve Stříbře, která je domácím hřištěm pro Rudu Weschtu. Ten se před domácím publikem postavil na pódium! Tradičně skvěle si vedl i Martin Žerava ve třídě Veterán. Více v reportu u nás na webu.

Číst celý článek

Rozhovor s Rudolfem Weschtou

Máme před sebou předposlední závod letošního MMČR v motokrosu, které se pojede na trati ve Stříbře. Zde je doma náš Rudolf Weschta, který před závody poskytl následující rozhovor.

Číst celý článek

6. MMČR MX 2017 – Kaplice

Na šestém podniku motokrosového MMČR 2017 jsme se museli poprat v nepřízní počasí a těžká kaplická trať situaci moc neulehčovala. I tak jsme ale zásluhou Martina Žeravy brali zlato ve třídě Veterán a páté místo ve třídě MX1, které zajel Rudolf Weschta, také není špatnou vizitkou.

Číst celý článek

MS juniorů a Jirka Matějec

Pilot týmu MAX2 startoval na juniorském MS a nebyl jím nikdo jiný, než Jirka Matějec. Jirka se snažil, co to šlo, ale v našlapané konkurenci se do hlavního závodu nedostal a navíc se slušně potloukl. Více nám prozradí sám Jirka.

Číst celý článek

Jirka Matějec o svém vystoupení na MX Masterkids

Ve francouzském Verdunu se jel každoroční juniorský závod MX Masterkids, ve kterém startoval i náš Jirka Matějec, který platil za horkého kandidáta na vítězství! Závody ovšem poznamenala vážná nehoda a finále tak bylo zrušeno. Více už nám poví sám Jirka.

Číst celý článek

MMČR MX 2017 – Petrovice u Karviné

Na pátém podniku motokrosového mistráku jsme samozřejmě nemohli chybět! Velkou neznámou byl start Martina Žeravy, který ale i přes bolavé zápěstí do závodu nastoupil a po velkém boji opět zvítězil. Jak se dařilo našim dalším jezdcům se dozvíte v článku.

Číst celý článek

MMSR MX 2017: Smolný Sverepec pro Martina Žeravu

Na motokrosovém mezinárodním mistrovství Slovenska MX OPEN startovali hned dva jezdci týmu MAX2, a to Martin Žerava a David Kosmák. Martin sice slavil zlato ve třídě veterán, spokojený ale rozhodně nebyl, neboť ze Sverepce odjížděl s poraněným zápěstím. Jak to ve Sverepci vypadalo, se dočtete zde.

Číst celý článek

Jirka Matějec druhý na MMČR Junior 2017 v Nové Pace

Dvě stabilní jízdy zajel na dalším pokračování juniorského motokrosového šampionátu Jirka „Jerry“ Matějec a po zisku druhého místa zůstává ve vedení šampionátu třídy 125 ccm 2T. Do konce zbývají dva závody a Jirka je žhavým kandidátem na zisk mistrovského titulu!

Číst celý článek

MMČR motokros 2017 – Opatov u Svitav

Kompletní tým MAX2 nechyběl ani na čtvrtém pokračování seriálu Mezinárodního motokrosového mistrovství ČR, které se jelo v Opatově u Svitav. Zásluhou Martina Žeravy odvážíme zlatou trofej pro třídu Veterán!

Číst celý článek

Jirka Matějec s náskokem vede motokrosové MMČR Junior

Díky druhému místu v Kaplicí šel Jirka Matějec do vedení juniorského motokrosového šampionátu, kde má nyní 36 bodů k dobru na druhého Samuela Struka!

Číst celý článek

Motokrosové MMČR 2017 Pacov

Na třetím podniku Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu v Pacově jsme startovali v plné sestavě a zásluhou Martina Žeravy odvážíme další zlatý věnec! Bohužel se našim dalším jezdcům tolik nedařilo a celkově by se tak Pacov dal nazvat jako smolný závod. Podrobnosti v článku.

Číst celý článek

Rudolf Weschta o Pacově a incidentu po pádu ve druhé jízdě

Během třetího závodu Mezinárodního motokrosového mistrovství České republiky došlo ke rvačce, do které byl zapojen i náš Rudolf Weschta. Jeho vyjádření a shrnutí závodní neděle najdete zde.

Číst celý článek

MMČR 2017 Pacov preview

Tuto neděli se jede třetí podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu a náš tým samozřejmě nebude chybět!

Číst celý článek

MMSR 2017 – Gbely

Na druhém podniku slovenského motokrosového mistrovství MX Open startovali i naši zástupci Rudolf Weschta, Martin Žerava, David Kosmák a junior Jirka Matějec. Jejich zásluhou si Team MAX2 odváží hned dvě celková pódiová umístění a nebýt smůly Jirky Matějce na startu první jízdy, mohla být i třetí medaile do sbírky.

Číst celý článek

Jirka Matějec úřaduje na motokrosovém MMČR Junior 2017

Juniorská třída 125ccm 2T má po třetím závodě v Mohelnici nového černého koně šampionátu a my jsme velmi rádi, že jím je náš Jirka „Jerry“ Matějec!

Číst celý článek

První závod juniorského MX mistráku nevyšel Jirkovi Matějcovi podle představ

Úvodní závod MMČR MX juniorů si naložili v sobotu 25. 3. 2017 na svá bedra pořadatelé z Horažďovic, kterým udělal radost počet 156 závodníků, kteří předvedli za pěkného počasí to nejlepší ze svého jezdeckého umění.

Číst celý článek

Komentáře jezdců po MM ČR 2017 v Dalečíně

Zeptali jsme se našich jezdců Rudolfa Weschty, Davida Kosmáka, Jirky Matějce a Niki Hoškové, jak vidí svoje vystoupení na druhém podniku seriálu MM ČR v motokrosu, které se jelo na trati v Dalečíně.

Číst celý článek

BAM MM ČR 2017 Dalečín je za námi

V Dalečíně se jel druhý závod českého mezinárodního mistrovství v motokrosu Buksa Ados motokros 2017, kde jsme startovali v kompletní sestavě. Hlavní opory týmu Martin Žerava a Rudolf Weschta nezklamaly a díky nim byl tým MAX2 opět vidět na předních pozicích výsledkových listin.

Číst celý článek

Co řekli Rudolf Weschta a Martin Žerava před Dalečínem

Naše dvě týmová esa se těší na druhý závod BAM MM ČR 2017, který se jede tuto neděli v Dalečíně. Ruda bude chtít zopakovat parádní výsledek z Lokte a stejně tak Martin, který navíc prozradil, že se chystá na závod historických ČZ v USA!

Číst celý článek

Ruda Weschta odstartoval MX mistrák zaslouženým 2. místem!

Aprílové počasí přivítalo v neděli 2. dubna závodníky seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR na trati v Lokti. Letošní osmidílná sezóna bude pořádně dlouhá a napínavá. O jedno z překvapení se postaral náš nový jezdec Rudolf Weschta, kterému se podařilo po dvou jízdách dosáhnout na 2. pódiovou pozici!

Číst celý článek

Ruda Weschta vyrazil v rámci přípravy na 1. rakouský MX mistrák

O víkendu 18. – 19. 3. 2017 hostil 1. závod Mezinárodního mistrovství Rakouska v motokrosu Langenlois-Mittelberg. Na této svérázné trati, poskládané na úzkém pozemku v kopcích u vesnice Mittelberg, se závodí už třicet let. V rámci přípravy na ostrou sezónu v ČR se na místo činu vypravil také náš Ruda Weschta.

Číst celý článek

Souhrn kontrolních závodů juniorských MX závodníků před vypuknutím sezóny 2017

Budoucnost českého motokrosu leží aktuálně na bedrech juniorů, a proto je potřeba mít v týmu minimálně jednoho mladého motokrosaře, kterému pomáháme v postupných krůčcích směrem k vytouženým cílům. V našem dresu je jím Jiří „Jerry“ Matějec mladší. A právě on nemohl chybět na kontrolních závodech české juniorské reprezentace, které mají letos klíčovou roli.

Číst celý článek

Krátká zpověď juniora Jirky Matějce před startem sezóny 2017

Posledním zpovídaným jezdcem, který si našel čas na odpovědi na pár předsezónních otázek, je náš juniorský pilot Jirka "Jerry" Matějec. Zajímá vás, jestli měl čas na odpočinek a co změnil ve své přípravě na sezónu 2017? Čtěte...

Číst celý článek

Pár otázek pro týmovou stálici Davida Kosmáka

Nadešel čas na zodpovězení otázek naší týmovou stálicí Davidem Kosmákem, který se v minulosti pral se zdravotním stavem. Jak přijal výzvu s krycím názvem "sezóna 2017", se dozvíte z krátkého rozhovoru.

Číst celý článek

První pokec s nováčkem týmu Rudou Weschtou

Na konci loňské sezóny se manažerovi našeho týmu Mirkovi Kučírkovi povedl parádní tah, když se na spolupráci domluvil s Rudolfem Weschtou. Ten je známý svými konzistentními výkony, které se však každým rokem výrazněji zapisují do TOP pozic ve výsledkových listinách. Jaký byl Rudův dojezd roku 2016, jestli zvládl dovolenkovat a jak se připravuje na blížící se úvodní motokrosový mistrák v Lokti (2.…

Číst celý článek

Zpátky do minulosti a vykreslení budoucnosti s Nikolou Hoškovou

Náš tým poskytuje hodnotný podpůrný balíček také jedné zástupkyni něžného pohlaví, kterou je přitažlivá MX divoženka Nikola Hošková. Sice je už delší čas na cestě k úplnému uzdravení po zlomenině stehenní kosti, ale přesto nepřestává věřit, že se jí v sezóně 2017 povede udělat takové výsledky, se kterými bude spokojená především ona sama...

Číst celý článek

První povídání s novou týmovou posilou Martinem Žeravou

V letošním roce bude hájit naše týmové barvy jeden z nejúspěšnějších závodníků motokrosové historie – Martin Žerava. Nikoho tedy nepřekvapí, že letělo pár otázek také jeho směrem. A protože je Martin profesionál každým coulem, dočkali jsme se za pár dnů odpovědí. Tak hltejte...

Číst celý článek

Předsezónní bleskový pokec s Mílou Rožcem

Dříve než se poprvé začne plnit depo při Buksa/Ados motokros MMČR v Lokti nad Ohří (2. dubna 2017), rozhodla jsem se vyzpovídat všechny jezdce a závodnici našeho týmu, kteří nám prozradili, jak jim utekl čas do konce roku 2016 a co všechno musí absolvovat před startem letošní sezóny. Jako první odpověděl na pár otázek jako vždy zábavný a pohotový Miloslav Rožec, který bude závodit ve třídě MX1. …

Číst celý článek

Představujeme sestavu TEAMU MAX2 pro rok 2017!

Zatím jsme vás na našem webu informovali pouze o odchodu Járy Romančíka, ale je na čase seznámit vás s novou podobou TEAMU MAX2 pro rok 2017. Čtěte dál a dozvíte se vše podstatné.

Číst celý článek

Jára Romančík opouští náš tým

Podzimní čas je dobou přestupů a jeden z nich se tentokrát bohužel nevyhnul ani našim vodám. Jára Romančík se po zisku titulu vicemistra ČR v motokrosu rozhodl pro pokračování s jiným týmem a my bychom mu touto cestou rádi poděkovali za pohodovou spolupráci, která nás vzájemně obohatila a leccos také naučila.

Číst celý článek

7. MMČR MX v Lokti: Jára Romančík ukončil sezónu 2016 titulem vicemistra MX1!

V neděli 2. října 2016 vyvrcholila domácí motokrosová sezóna BAM Mezinárodního mistrovství České republiky na závodišti mistrovství světa v Lokti nad Ohří. K vidění byla spousta soubojů a vyhlašovali se nejen vítězové závodu, ale také noví mistři. Jak naše loketské snažení zamíchalo celkovým pořadím šampionátu?

Číst celý článek

7. MMČR junior MX: Jirka Matějec završil mistrák titulem druhého vicemistra 2016!

Finálovým sedmým závodem vyvrcholilo MMČR v motokrosu juniorů v sobotu 8. října 2016 na trati v Pacově. Na jednom z nejoblíbenějších tuzemských závodišť se rozhodlo hned o čtyřech titulech v mládežnických kubaturách. S bronzovou trofejí a tučnou odměnou za konečný výsledek v seriálu odjížděl domů také náš junior Jirka Matějec!

Číst celý článek

6. MMČR MX v Opatově: Jára Romančík 4., další jezdci na bodech!

V neděli 18. září 2016 hostila překrásná, a v motokrosovém mistráku nová, trať v Opatově u Svitav předposlední díl dostaveníčka motokrosové špičky. Přestože předpovědi naznačovaly vytrvalé deště, nakonec se závodní den vydařil a na své si přišly i stovky fanoušků, které na závodiště zavítaly. Chcete-li vědět, jak se dařilo našim jezdcům, z nichž nejúspěšnějším byl Jára Romančík, čtěte dál.

Číst celý článek

Motokros národů (MXoN) Maggiora 2016: Jára Romančík s repre týmem obsadili 16. místo!

Dějištěm Motokrosu národů (MXoN) byla ve dnech 24. - 25. září 2016 italská Maggiora. Do služeb reprezentačního týmu byl povolaný také náš závodník Jára Romančík, který pomohl českému družstvu nejen k úspěšné kvalifikaci, ale především ke konečnému výsledku v podobě celkového 16. místa mezi nejlepšími světovými národními týmy.

Číst celý článek

6. MMČR junior MX: Jirka Matějec si odvezl z Merklína stříbro a udržel průběžné 2. místo!

Předposlední zastávku Lorenc – Logistic 2016 Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu juniorů hostila v sobotu 24. září 2016 trať v Merklíně u Přeštic. Podmínky byly pro "terénkové" bitvy ideální, a tak se už tady moho rozhodnout o některém z titulů letošních juniorských mistrů. Se svojí kůži na trh šel v Merklíně také náš závodník Jirka Matějec, jehož hlavním cílem bylo nepolevit a…

Číst celý článek

5. MMČR junior MX: Jirka Matějec v Nové Pace třetí!

V sobotu 10. září 2016 odjeli junioři v rámci motokrosového šampionátu v pořadí 5. závod na trati v Nové Pace. Během parného dne se sešlo kvalitní mezinárodní konkurenční pole jezdců, kterých však bylo dohromady pouhých 86 ve všech kategoriích. Ve třídě 125 2T bojoval o cenné body náš jezdec Jiří Jerry Matějec, kterému dal součet obou výsledků dohromady 3. místo.

Číst celý článek

5. MMČR MX ve Vranově: Bronz Járy Romančíka a zlomenina ruky Davida Čermáka

Neděle 4. září 2016 byla dnem, kdy byl na programu 5. závod BAM MMČR 2016 na jedné z nejhezčích a nejpopulárnějších tratí - ve Vranově u Brna. Dařilo se především Járovi Romančíkovi, který si připsal další celkové podium – 3. místo. Smolný a bolestivý pohár naopak vypil do dna David Čermák, který odjel po první rozjížďce do nemocnice pro sádru.

Číst celý článek

4. MMČR v MX juniorů: Jirka Matějec i přes pády závody dokončil a udržel průběžnou 2. příčku

Seriál Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu juniorů pod sportovní autoritou Autoklubu ČR pokračoval dalším dílem v sobotu 27. srpna 2016 v severních Čechách v Krásné Lípě u Chomutova. Na čtvrtý závod sezóny se sjela necelá stovka závodníků, což je letošní nejhorší účast. Příležitost bodově se přiblížit letos bezkonkurenčnímu Petru Polákovi tak docela kvůli pádům nevyužil náš…

Číst celý článek

6. ADAC MX Masters 2016: Járovi Romančíkovi se v Gaildorfu nedařilo

O víkendu 20. - 21. srpna 2016 pokračoval mezinárodní šampionát ADAC MX Masters předposledním 6. dílem v německém Gaildorfu. Na místo činu se vydal podruhé ve své závodní kariéře i Jára Romančík, kterému tentokrát bitva o body nevyšla zrovna podle představ.

Číst celý článek

4. MMČR MX 2016: V Kaplici nejlepší 4. Romančík a Skalka

V neděli 7. srpna 2016 se domácí seriál BAM MMČR 2016 přehoupl do své druhé půlky. Kaplice opět nalíčila tradiční pasti, a tak se nikdo nedivil, když byly ve všech třídách prořídlé startovní rošty. Do Kaplice jsme vyrazili v závodní sestavě 4 chlapi a 1 žena. O tom, s jakými výsledky jsme odjížděli, a kdo se na jihu Čech bohužel zranil, se dozvíte z naší pozávodní rekapitulace.

Číst celý článek

Enduro závod dvojic Loukov 2016: Michal Kulík s parťákem na 10. místě

V sobotu 6. srpna 2016 se jel v Loukově tradiční endurový závod dvojic, do kterého se zapojil také náš mladý jezdec Michal Kulík. Jak se mu dařilo a kolikátí ve dvojici s Danem Polákem skončili, se dozvíte z Michalova krátkého reportu.

Číst celý článek

MXGP ČR v Lokti 2016: Jára Romančík sahal po bodech, ale motokros je nevyzpytatelný...

Motokrosová topovka na českém území v podobě FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) je za námi. Loketské serpentiny hostily ve dnech 23.-24. července 2016 v pořadí 13. závod letošního šampionátu. A náš tým měl ve startovním poli královské kubatury vlastního koně, kterým nebyl nikdo jiný než výborně rozjetý Jára Romančík.

Číst celý článek

MXGP ČR v Lokti nad Ohří 2016: Jára Romančík na startu kategorie MXGP!

Nadcházející víkend 23. - 24. 7. 2016 naskočí do šampionátu FIM Mistrovství světa v motokrosu (známější pod zkratkou MXGP) také závodník našeho týmu, kterým není nikdo jiný než Jára Romančík! Na programu jsou vyjma hlavních rozjížděk královské kategorie MXGP a třídy MX2 také doplňkové třídy EMX65, EMX85 a EMX300.

Číst celý článek

Jirka Matějec pomohl k vítězství českého národního družstva na KIDS MXMASTERS 2016 ve Francii!

Během prodlouženého víkendu 15. - 17. července 2016 se konal ve francouzském městečku Verdun v pořadí 14. ročník významného mezinárodního závodu MX Masterkids. O postup z kvalifikace se popralo přes 800 jezdců z celkem 25 států. A české družstvo, ve kterém byl důležitým členem mj. také Jirka Matějec, se probojovalo do nedělního finále, po kterém díky součtu výsledků vyskočil český tým na zlatý…

Číst celý článek

5. ADAC MX Masters 2016: Tensfeld jezdce tradičně školil. Jára vydoloval z písku 6 bodů

O víkendu 16. - 17. července 2016 se sjeli závodníci mezinárodního německého šampionátu v písečném MX areálu Tensfeld, kde se konal již 5. díl zmíněné série. Podniku na písku se nezalekl náš jezdec Jára Romančík, který statečně bojoval a pár bodů přece jen vydoloval.

Číst celý článek

3. MMČR MX 2016: Petrovice nás na pódium nevynesly, ale zase jsme tolik neztratili

V neděli 10. července 2016 dostál motokrosový mistrák v Petrovicích u Karviné svojí pověsti. Jaké? Říká se, že se tady pravidelně rozehrává šachová partie s dost překvapivými závěry. A ani tentokrát tomu nebylo jinak, když rokle potrápila nejednoho jezdce z topky. Bohužel i ty naše...

Číst celý článek

3. MMČR MX juniorů v Jiníně 2016: Jirka Matějec tentokrát těsně minul pódium

Naši juniorští motokrosaři měli program svátečního úterý 5. července 2016 daný dlouhou dobu dopředu. V plánu byl 3. díl Lorenc-Logistic MMČR v motokrosu juniorů, které hostil Jinín u Strakonic. Ve třídě 125 ccm 2T Junior jsme měli týmového hráče, jímž je Jiří Matějec. Jak se Jirkovi dařilo? Dozvíte se ze stručného reportu.

Číst celý článek

4. ADAC MX Masters 2016: Bielstein ukončila tragédie

První červencový víkend (2. - 3. 7. 2016) zamířili motokrosaři, včetně našeho Járy Romančíka, na 4. závod ADAC MX Masters do Bielstein. Jak se mnozí z nich patrně těšili na další díl mezinárodní série, nyní by asi většina jezdců ráda zapomněla. Během první rozjížďky totiž jezdec Jeremy Delince vyletěl z trati a trefil skupinku přihlížejících lidí. Po přímém zásahu utrpěl zranění neslučitelná se…

Číst celý článek

3. ADAC MX Masters 2016: Jára Romančík po jednorozjížďkové bahenní koupeli 9.

Minulý víkend 11. - 12. června 2016 pokračoval německý seriál ADAC MX Masters třetím letošním závodem na trati v Aichwaldu. Na řádně blátivý závod se vypravil i náš Jára Romančík, o jehož výsledku si můžete přečíst níže.

Číst celý článek

MMČR MX Kramolín 2016: Jára Romančík slavil historicky první vítězství mistráku v kariéře

V neděli 5. června 2016 jsme se přesunuli coby motokrosoví kovbojové na západ Čech do Kramolína u Nepomuku na pokračování Buksa/Ados Motokros MMČR. A naše tažení skončilo především pro Járu Romančíka historickým zápisem do jeho vlastního kariérního žebříčku. Po třetím místě z první jízdy se ve druhém závodě neuvěřitelně zmáčkl, využil zaváhání Francouze Richiera a jel cílem jako 1.!, což ho…

Číst celý článek

Nikola Hošková vyrazila na ME žen 2016 do polského Těšína na zkušenou

O víkendu 21. a 22. května 2016 vyrazila na historickou premiéru závodu Mistrovství Evropy do polského Těšína na zkušenou naše Nikča Hošková. Do Polska se přijelo utkat o co nejlepší výsledek celkem 54 holek, a tak i na naši osmičku českých závodnic čekala kvalifikace. Z té se nakonec všechny probojovaly do závodních rozstřelů.

Číst celý článek

2. ADAC MX Masters 2016: Romančík dal nejlepší kvaldu a vyjel sedm bodů, než ho sestřelil Hsu

Šapitó populárního mezinárodního šampionátu ADAC MX Masters se tentokrát z Německa přesunulo uplynulý víkend (21. - 22. 5. 2016) do rakouského Möggers, kde nemohl chybět ani náš Jára Romančík. Tomu se podařilo zaletět nejlepší kvalifikaci vůbec, a tak byl natěšený na závodní rozjížďky. Jenže v první mu ztvrdly ruce, a tak si z ní odvezl 7 bodů za 14. místo. A ve druhé si bohužel vypil kalich…

Číst celý článek

2. MMČR MX juniorů v Horažďovicích: Jirka Matějec po několika pádech vydřel 3. místo!

Druhé pokračování sedmidílného MMČR v motokrosu juniorů odjelo celkem 145 motokrosařů v sobotu 7. května 2016 v Horažďovicích. A chybět nemohl ani náš týmový jezdec Jirka Matějec, který doslova a do písmene vydřel 3. pódiovou příčku.

Číst celý článek

MMČR MX Pacov 2016: Romančík si jel pro vítězství druhé jízdy, než přišel pád!

Tak jsme se konečně dočkali prvního závodu seniorského Buksa/Ados motokros Mezinárodního mistrovství České republiky, které odstartovalo letošní sedmidílný seriál závodem v malebném a promakaném areálu Pacovský propad v neděli 1. května 2016. Zajímá vás, jak se dařilo našim motokrosařům a motokrosařce? Čtěte dál...

Číst celý článek

1. ADAC MX Masters 2016: Jára Romančík si odvezl z Drehny dvanáct bodů za 14. místo

Uplynulý víkend 23. - 24. dubna 2016 připravil pořádně aprílové chvilky všem jezdcům natěšeným na úvodní závod mezinárodního německého mistrovství ADAC MX Masters. Na písečnou trať do Fürstlich Drehny se vypravil také náš závodník Jára Romančík, který z obou rozjížděk vytěžil celkem čtrnáct bodů.

Číst celý článek

1. MMČR v MX Juniorů 2016: Jirka Matějec skončil v Mohelnici senzačně třetí!

První dubnovou sobotu odstartovalo MMČR juniorů 2016, které hostila severomoravská Mohelnice. V nabitém startovním poli 140 závodníků ze 6 světových zemí jsme měli našeho týmového zástupce - Jirku Matějce. Ten obsadil ve třídě dvoutaktních stopětadvacítek bronzový stupínek!

Číst celý článek

Jára Romančík ladil před MX republikou tlumiče Öhlins

Ve středu 30. března 2016 se vypravil na test tlumičů Öhlins motokrosař Jára Romančík. Na ladění dohlížel v Nové Pace specialista Zdeněk Hora.

Číst celý článek

Kalendář MM ČR motokrosu seniorů 2016

Promotér Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu odhalil termíny mistráku sezóny 2016. Na území ČR nás čeká a nemine celkem 7 závodů jednotlivců a novinkou je, že se nepojede závod družstev.

Číst celý článek

Jak probíhá zimní příprava Járy Romančíka? Různě!

Zajímá vás, jak se na blížící se motokrosovou sezónu 2016 připravuje náš závodník Jára Romančík? Tak třeba v Jizerských horách na sněžném skútru :-).

Číst celý článek

Pohled do očí Nikoly Hoškové

Seznamte se s jediným naším jezdcem, který se po zranění válel skoro celé léto v písku :-)

Číst celý článek

Jára Romančík – sezónní highlights a děkovačka 2015

Stejně jako v loňském roce, i v tom letošním jsem závodil za vynikající Team MAX 2 na stroji Suzuki. Letošní sezóna pro mě skončila dobře a hodnotím ji velmi kladně.

Číst celý článek

Niki Hošková – shrnutí sezóny 2015

„Než se pustím do shrnutí sezóny 2015, chci poděkovat celému Teamu MAX 2, který si mě vzal pod křídla...

Číst celý článek

Ondřej Brendl - zhodnocení sezóny 2015

"Letošní sezónu jsem jezdil pod novým Teamem MAX 2 a na nové motorce značky Suzuki. Sezóna nebyla úplně podle mých představ, ale i tak ji hodnotím kladně. Dost jsem se trápil s přestupem na silnější motorku a hlavně s pérováním na nové motorce.

Číst celý článek

Richard Šikyňa - sezóna 2015 za řidítky

"Sezóna pre mňa nezačala veľmi dobre. Na prvých pretekoch Majstrovstiev Európy som mal pád kde som si nadtrhol svaly v ľavom ramene a netrénoval niekoľko týždňov. Na prvé preteky v Kramolíne som už bol pripravený.

Číst celý článek

David Kosmák – souhrn sezóny 2015

"Sezóna 2015 pro mě byla tzv. staronová, protože jsem po 14 letech změnil značku motorky, ale zůstal jsem v dobře fungujícím Teamu MAX 2.

Číst celý článek

David Čermák – rekapitulace sezóny 2015

"Sezóna 2015 byla skvělá, snažil jsem se jet pokaždé naplno a hlavně si každý závod užívat, i když to někdy nebylo jednoduché.

Číst celý článek

Míla Rožec - ohlédnutí za sezónou 2015

"Letošní sezonu hodnotím kladně, už jen proto, že jsem ji mohl absolvovat jako jezdec MMČR a navíc jako jezdec tak prestižního a dobře fungujícího teamu, jakým je Team MAX 2.

Číst celý článek

Team MAX2 – KRTZ je vícemistrem MMČR družstev 2015!

Je za námi vrchol domácí motokrosové sezóny, kterou byl v neděli 4. října 2015 mezinárodní závod družstev v Horním Újezdě u Litomyšle. Jako každý rok přilákala tato událost hojný počet týmů (letos dokonce hojnější než v předchozích letech), ale také fanoušků. Před zraky všech zúčastněných se nám podařilo vybojovat STŘÍBRO! Náš druhý Team MAX 2 obsadil 8. pozici.

Číst celý článek

Jára Romančík reprezentoval ČR na Motokrosu národů 2015

Ve dnech 25. - 27. 9. 2015 hostil francouzský areál nedaleko města Ernée v pořadí 69. Motokros národů (MXoN). Český tým tvořili v letošním roce reprezentanti Martin Michek, Filip Neugebauer a náš Jaromír Romančík. V sobotu se českému družstvu nepodařilo kvalifikovat přímo do Finále A, a tak nás v neděli čekala rozjížďka v podobě tzv. Finále B, jejíž vítěz si zajistil postup do hlavního závodu.

Číst celý článek

Finále MX mistráku ve Vranově: Jára Romančík je celkově bronzovým mužem MX1!

V neděli 20. září 2015 hostila moravská trať ve Vranově u Brna 6. závod BAM MMČR 2015. Přestože slunečné počasí přispívalo spíše k pohodové atmosféře, v depu panovala napjatá atmosféra, neboť o titulech nebylo do finálového závodu rozhodnuto. Největší radost nám udělal závodník Jaromír Romančík, který skončil v kategorii MX1 na celkovém 3. místě. A protože to byla poslední zastávka letošního…

Číst celý článek

Jára Romančík obsadil s českým Trophy týmem na ISDE v Košicích 8. místo

Ve dnech 7. - 12. září 2015 byly slovenské Košice centrem Šestidenní motocyklové soutěže, známější pod názvem ISDE 2015. Český Trophy Team bojoval ve složení Romančík, Kadleček, Helmich, Toman, Hádek a Markvart a obsadil konečné 8. místo v konkurenci celkových 23 světových týmů, přičemž Jára ve své třídě E2 skončil celkově 16.

Číst celý článek

Niky Hošková o svém aktuálním zdravotním stavu

Naše motokrosová divoženka Nikola Hošková si naneštěstí při závodě českého MX mistráku v Jiníně zlomila po pádu surově stehenní kost. Nyní je na čase podívat se jí "na kost", abychom věděli, jak se po zranění hojí.

Číst celý článek

Aktuální info o zdravotním stavu Davida Kosmáka

Jednoho z našich jezdců třídy MX1, konkrétně Davida Kosmáka, můžete sice potkávat při závodech BAM MMČR 2015 v depu, avšak do soubojů na trati se nezapojuje. Proč? Důvodem je zranění, které si přivodil během tréninku na trati ve Vílanci u Jihlavy. Co se tenkrát stalo a jak je na tom aktuálně, se dozvíte z Davidova reportu.

Číst celý článek

MX mistrák v Kaplici prověřil všechny jezdce. Na bedně tentokrát jen Roman Skalka

V pořadí 5. (a tedy předposlední) díl seriálu Buksa/Ados Motokros MMČR 2015 přestěhoval promotér takřka na poslední chvíli do jihočeské Kaplice, kam jsme zamířili v jezdecky aktivní sestavě čítající pět jezdců. Trať, která je situovaná v tzv. Blanské kotlině, patří v ČR k nejnáročnějším, a tak není divu, že prověřila kompletně celé startovní pole napříč všemi kategoriemi. Našim týmovým barvám…

Číst celý článek

6. ADAC MX Masters v Riedu a další porce smůly pro Járu Romančíka

Druhý srpnový víkend (8. - 9. 8. 2015) si udělal Jaromír Romančík další motokrosový výlet tentokrát k našim rakouským sousedům, kteří hostili šesté pokračování čím dál populárnějšího seriálu ADAC MX Masters. O smolném průběhu tohoto pro něj doplňkového závodu se dočtete více v článku.

Číst celý článek

Jára Romančík vyhrál v Petrovicích druhou rozjížďku a průběžně si upevnil třetí příčku!

Máme za sebou v pořadí 4. závod Buksa/Ados Motokros Mezinárodního mistrovství České republiky, na který jsme se tentokrát vydali v neděli 2. 8. 2015 až k samotným polským hranicím do Petrovic u Karviné. Naším nejlepším borcem byl stejně jako v minulém jinínském závodě Jára Romančík, který si za skvělý výkon ve druhé rozjížďce vyskočil na první podiový stupeň a celkově pak obsadil druhou pozici.…

Číst celý článek

Jára Romančík je v úzké nominaci na Motokros národů 2015!

Letošní ročník nejprestižnějšího motokrosového závodu - Motokrosu národů (MXoN), se uskuteční ve dnech 26. – 27. září 2015 ve francouzském Ernée. Do závodu je ještě relativně dlouhá doba, ale přípravy českého reprezentačního týmu jsou již v plném proudu. A náš Jára Romančík se dostal do úzké nominace třech zástupců, kteří budou reprezentovat naši zemi!

Číst celý článek

5. ADAC MX Masters v Tensfeldu aneb trápení Járy Romančíka v písku

Na pro Čechy nepopulárním písečném podkladu se odjelo 5. kolo německé série ADAC MX Masters v od Prahy cca 650 km vzdáleném Tensfeldu. Na víkend 18. - 19. července 2015 bude lepší z pohledu za řidítky našeho jezdce Járy Romančíka z mnoha důvodů spíše rychle zapomenout. Bylo to totiž jedno velké trápení...

Číst celý článek

3. MMČR MX Jinín 2015 - fotogalerie a 30minutový záznam na ČT Sport

Podívejte se na fotogalerii našeho týmu a třicetiminutový televizní záznam ze 3. Buksa/Ados Motokros Mezinárodního mistrovství České republiky, které se jelo tentokrát jako dvoudenní závod ve dnech 5. - 6. července 2015 v Jiníně nedaleko Strakonic.

Číst celý článek

Jára Romančík vybojoval tropickou bronzovou medaili na dvoudenním mistráku v Jiníně

Třetí závod Buksa/Ados Motokros Mezinárodního mistrovství České republiky měl tentokrát nový formát. Dvoudenní závod si naložili na svá bedra pořadatelé z Jinína, jejichž areál ožil ve dnech 5. - 6. 7. 2015 závody tříd 50, 65 a 85 ccm a dále MX1, MX2 a Ženy. Jak se tedy vedlo v průběhu tropického víkendu celému našemu týmu?

Číst celý článek

4. ADAC MX Masters - Jaromír Romančík obsadil v Aichwaldu senzační 11. příčku

V silném konkurenčním prostředí, vyšponovaném mj. kvůli účasti závodníků seriálu Mistrovství světa v motokrosu (MXGP), obsadil náš jezdec Jaromír Romančík v Aichwaldu celkovou 11. pozici a přidal tak další hodnotné body do banku seriálu ADAC MX Masters 2015.

Číst celý článek

3. ADAC MX Masters Bielstein - Romančík dojel v nabité konkurenci 19. a bral sedm bodů

První červnový víkend 6. - 7. 6. 2015 byl na programu populární a vždy velmi kvalitně mezinárodně obsazený závod německého šampionátu ADAC MX Masters. Na třetí pokračování vyrazili jezdci z ČR několik stovek kilometrů (vzdálenost z Prahy = cca 620 km) až do Bielsteinu.

Číst celý článek

Z motokrosové bitvy v Pacově jsme si odvezli pořádnou nálož bodů

Máme za sebou v pořadí druhý závod domácího motokrosového mistráku, který se jede pod názvem BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015. Tentokrát jsme se vydali do vyladěného areálu Pacov, kde na nás čekala skvěle připravená trať. Jak se nám dařilo, se dozvíte níže.

Číst celý článek

VIDEA z 1. MMČR MX - Kramolín 2015

V naší sekci VIDEO se můžete podívat na 2 videa natočená v průběhu 1. BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR v Kramolíně (3. 5. 2015). Prvním z nich je 30minutový záznam České televize a druhým originální 101 Underground Riders report.

Číst celý článek

Jaromír Romančík urval v Kramolíně holeshot a osm kol vodil startovní pole

Uplynulou neděli 3. 5. 2015 zahájil náš tým domácí motokrosovou sezónu úvodním podnikem seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015 v Kramolíně u Nepomuku. Na dobře připravené trati s nejvyšším převýšením v ČR se utkaly o první bodové příděly hned čtyři kategorie – MX1, MX2, Veteráni a Ženy. Náš TEAM MAX2 měl zástupce ve všech třídách.

Číst celý článek

Prašný OffROAD Maraton v Šiklově Mlýně kořistí Miřejovského a Dvořáka!

V sobotu 25. dubna 2015 se jel druhý díl OffROAD Maratonu v Šiklově Mlýně na Vysočině, kde se blýskli zlatými pozicemi naši závodníci – Martin Miřejovský (senior) a Rudolf Dvořák (veteráni)!

Číst celý článek

Trénink Smrk

Přípravy na sezónu jsou v plném proudu.

Číst celý článek

Nová posila týmu MAX2

Nová posila do týmu MAX2, konkrétně do kategorie Žen. V následující sezóně budete moci vídat v dresu "Maxáků" Niki Hoškovou. Bude sedlat stroj značky Kawasaki.

Číst celý článek

Rudolf Dvořák uspěl na Intercontinental Rally

Rudolf Dvořák má za sebou Intercontinental Rally. Na závodě, který vychází z původní trati slavné Rally Paříž Dakar se mu podařilo vybojovat celkové 22 místo s časem 29:23:00.

Číst celý článek

Rudolf Dvořák na startu Intercontinental Rally

Jezdec Týmu MAX2 je již ve Španělsku a připravuje se na start Intercontinental Rally, která vychází z původní trasy slavného Dakaru. Rudolf Dvořák má za sebou již několik tréninků a je plně připravené na start 26. ledna 2015!

Číst celý článek

IMČR Ledeč nad Sázavou

Závěrečný podnik INTER MČR se konal v Ledči nad Sázavou. Romančík potvrdil úspěšnou sezónu třetím místem a vybojoval titul národního vicemistra.

Číst celý článek

MMČR Družstev Loket nad Ohří

Závěr sezóny patří již tradičně závodu družstev, který letos hostila trať světových rozměrů v Lokti nad Ohří. Na místní náročnou trať vyslal brněnský Tým MAX2 hned dvě družstva. První s názvem MAX2 – KRTZ ve složení Romančík, Michalec a Sukup.

Číst celý článek

6. závod Mez. MČR Vranov

Závěrečný podnik mezinárodního mistrovství České republiky hostil Vranov u Brna. Pro tým MAX2 takřka domácí trať. A Jára Romančík se postaral o další úspěch týmu.

Číst celý článek

5. závod Mez. MČR Petrovice

Předposlední podnik mezinárodního mistrovství ČR hostila trať v Petrovicích u Karviné. Brněnský tým MAX2 měl zastoupení ve všech třídách a opět byl hodně vidět.

Číst celý článek

4. závod Mez. MČR Jinín

Motokrosová elita tentokrát zavítala do jihočeského Jinína. Čtvrtým podnikem zde pokračovalo mezinárodní mistrovství v motokrosu.

Číst celý článek

INTER MČR Opatov 2014

Třetím podnikem pokračovalo národní mistrovství české republiky. Jezdci týmu MAX2 byli opět hodně vidět. Nejlépe si vedl tahoun týmu Jaromír Romančík.

Číst celý článek

MČR Veterán - Krásná Lípa

Roman Skalka získal další věnec pro brněnský MAX2. V Krásné Lípě vybojoval druhé místo.

Číst celý článek

Mistrovství Evropy třídy OPEN – Jinín

Dalším podnikem pokračovalo mistrovství Evropy třídy OPEN, start na domácí půdě si nenechal ujít ani jezdec týmu MAX2 Jaromír Romančík.

Číst celý článek

INTER MČR Vícenice 2014

Druhý podnik INTER MČR se konal ve Vícenicích. Místní organizátoři zvládli vše výborně, vyšlo i počasí, prostě ideální motokrosový víkend. Dařilo se i jezdcům týmu MAX2.

Číst celý článek

3. závod Mez. MČR Dlouhá Loučka

První červnový víkend pokračovalo mezinárodní mistrovství české republiky dalším závodem, tentokrát v Dlouhé Loučce. Brněnský tým MAX2 zde opět sbíral mistrovské body.

Číst celý článek

2. závod Mez. MČR Pacov

Uplynulý víkend pokračoval v Pacově seriál mezinárodního mistrovství české republiky. Z brněnského týmu MAX2 se nejlépe dařilo Romančíkovi.

Číst celý článek

1. závod Mez. MČR Kaplice

V jihočeské Kaplici odstartoval seriál Mezinárodního mistrovství české republiky v motokrosu. Na náročnou písčitou trať se sjela celé motokrosové elita, včetně jezdců týmu MAX2.

Číst celý článek

INTER MČR Třemošnice 2014

6.4.2014 třemošnice – Prvním velkým závodem letošní sezóny bylo INTER MČR v Třemošnici.

Číst celý článek

RMZ 450 2014

Číst celý článek

Trénink Drehna 2014

Jára Romančík v akci.

Číst celý článek

Design pro sezónu 2014

Číst celý článek

Nedělní trening STLOUKAL 2014 !!!

Číst celý článek

Brand New Gun !!!

Představujeme Vám naši zbraň pro sezónu 2014...!

Číst celý článek

Zimní trénink

Číst celý článek

David Kosmák - Video IMČR 2013 Vícenice

Číst celý článek

Mez. MČR Družstev Vranov u Brna

20. října – Závod motokrosových družstev vždy završí motokrosovou sezónu. Letos byl tento závod naplánován do Vranova u Brna.

Číst celý článek

Mez. MČR Kramolín

13. října – Mezinárodní mistrovství české republiky vyvrcholilo posledním závodem v Kramolíně. I Brněnský tým MAX2 bojoval o cenné mistrovské body.

Číst celý článek

Petr Stloukal na MMSR v Beckově

5. října – Petr Stloukal vyrazil na další podnik Slovenského mistrovství.

Číst celý článek

Öhlins & LK Suspension Test Day Šenkvice 2013

Číst celý článek

Inter MČR Vícenice

V pořadí třetí podnik Inter MČR se konal ve Vícenicích u Moravských Budějovic. Brněnský tým byl zastoupený v hojném počtu.

Číst celý článek

Mistrovství světa MX3 Pacov

1. září – V Pacově se konal předposlední podnik Mistrovství světa třídy MX3 a této příležitosti využili i jezdci týmu MAX2. Na startu se objevil Romančík, Stloukal a Kosmák.

Číst celý článek

Mez. MČR Petrovice

18. srpna – Předposledním závodem pokračoval seriál Mezinárodního Mistrovství ČR. Team MAX2 u toho samozřejmě nemohl chybět.

Číst celý článek

Team MAX2 video - Dalečín

4. srpna - Naši jezdci bojovali na dalším závodě Českého mistrovství v Dalečíně.

Číst celý článek

Borec na konec!

1. srpna - David Čermák v akci!

Číst celý článek

Extrémní MMČR v Dalečíně

28. července – Čtvrtý podnik BUKSA/ADOS MOTOKROS 2013 se konal v Dalečíně, za velmi extrémních teplot. Předpověď na neděli hlásila teploty kolem 40°C, což téměř vyšlo.

Číst celý článek

MMČR v Dalečíně je za rohem

24. července - Již tento víkend bude pokračovat mezinárodní mistrovství ČR dalším podnikem na historicky známé trati v Dalečíně.

Číst celý článek

Team MAX2 video - Kaplice

Naši jezdci se představili v plné síla na závodech v jihočeské Kaplici. Přesvědčit se můžete na našem Videu.

Číst celý článek

9.7.2013 I mistr tesař se utne!

I mistr tesař se utne! Dnes trening na Vranově...................

Číst celý článek

30.6.2013 MMČR Kaplice

Letošní seriál MMČR motokrosu BUKSA/ADOS MOTOKROS 2013 se závodem v Kaplici přehoupl do své poloviny. Mezi jezdci je Kaplická trať spíše méně oblíbena, a ještě v sobotu se s piloty dolaďovaly poslední úpravy na trati. Nakonec organizátoři vše stihli připravit ke spokojenosti téměř všech. Spokojení odjížděli i diváci, na které se celý den usmívalo sluníčko.

Číst celý článek

9.6.2013 IMČR Opatov

Krásné slunečné počasí přivítalo v Opatově 118 závodníků ve čtyřech třídách. V 65ccm 17 jezdců, v 85ccm 30 jezdců, v MX2 46 jezdců a ve třídě Open 25 jezdců.

Číst celý článek

5.5.2013 INTER MMČR Ledeč nad Sázavou

Perfektně připravená trať, těžká mračna na obloze vítaly jezdce, kteří přijeli na první motokrosový podnik sezóny 2013 v gesci CAMS.

Číst celý článek

Team Max2 výchova mládeže!

Číst celý článek

14.4.2013 MM ČR V MOTOKROSU DLOUHÁ LOUČKA

První body letošního motokrosového mistráku se rozdávali 14 dubna v motokrosovém areálu v Dlouhé Loučce u Uničova.

Číst celý článek

9.3.2013 - 1. kontrolní závod Vážany nad Litavou

9.3.2013 - 1. kontrolní závod Vážany nad Litavou

Číst celý článek

Zimní příprava, Mantova, IT

Číst celý článek

Citypark Jihlava SHOW 2013

Citypark SHOW Jihlava 2013

Číst celý článek

MMČR Motokros 2012, Kučírek MISTREM!!!!!!!

BUKSA / ADOS MOTOKROS 2012..............

Číst celý článek

7.10.2012 MMČR Dlouhé Loučky

V Dlouhé Loučce u Uničova se jel finálový závod letošního seriálu „BUKSA/ADOS MOTOKROS 2012“ Mezinárodního Mistrovství ČR v motokrosu...........................................

Číst celý článek

16.09.2012 MMČR „BUKSA/ADOS Motokros 2012“ ,Kramolín

Na známé trati v Kramolíně u Nepomuku se jel předposlední závod seriálu „BUKSA/ADOS Motokros 2012“ Mezinárodního Mistrovství ČR v motokrosu...................

Číst celý článek

2.9.2012 IMČR MX HOLICE - MEMORIÁL MICHAELA ŠPAČKA

Dálší závod IMČR MX se jel na krásné a pro dívaka přehledné trati v Holicích.......................................

Číst celý článek

12.8.2012 MMČR Petrovice

Šestým závodem pokračoval motokrosový seriál „BUKSA / ADOS MOTOKROS 2012“ Mezinárodního Mistrovství ČR. Republikoví jezdci se sjeli 12. 8. 2012 do Petrovic u Karviné, na trat zvané Petrovická kotlina...................................

Číst celý článek

AČR Dalečín 2012

Pátým závodem MMČR AČR byl závod na Dalečínské trati................................

Číst celý článek

8.7 MMČR Kaplice

V pořadí již čtvrtý závod Mistrovství ČR v motokrosu se odehrál v nádherném motokrosovém stánku jihočeské Kaplice..................................

Číst celý článek

4.7.2012 Vicenice Holý kopec

Druhý podnik Inter mistrovství České republiky v motokrosu 2012 na Holém Kopci ve Vícenicích u Moravských Budějovic.....................

Číst celý článek

Přebor Moravy,1.7. Mohelnice

1.7, se v Mohelnicí jel další závod přeboru Moravy.........................................

Číst celý článek

Jet ski Míra Kučírek

Jet ski Míra Kučirek

Číst celý článek

27.5.12 MMČR Přerov

Další podnik Buksa/Ados Motokros 2012 pokračoval v Přerově.....................

Číst celý článek

MMČR AČR Loket 6.5.2012

Po týdení pauze máme za sebou již druhý závod MMČR AČR tentokrát na trati v Lokti nad Ohří.........................................

Číst celý článek

MMČR AČR Pacov 2012

29.4.2012 se v Pacove odjel první závod MMČR AČR.........................................

Číst celý článek

BOREC na konec!

Offroad trenink pískovna.

Číst celý článek

!!!!!

Číst celý článek

IM ČR MOTOKROS Vranov u Brna 15.4.2012

V něděli se ve Vranově u Brna konal první závod nového podniku Inter mistrovství České Republiky 2012 pod vedením ČSMS........................

Číst celý článek

Mirek Kučírek je ZPĚT!!!!!!

Mirek Kučírek je ZPĚT!!!!!!......................

Číst celý článek

22.10.11 MMČR družstva Kaplice

Číst celý článek

15.10.11 MMČR Přerov

Číst celý článek

MMČR Jinín 24.9.11

První podzimní víkend do Jinína zavítalo babí léto ale i 6 závod domácího mistráku v motokrosu!

Číst celý článek

MMČR Kramolín 28.8.11

Pátým závodem pokračovalo domácí mezinárodní mistrovství „LR COSMETIC/ADOS CUP“ v motokrosu tentokrát v Kramolíně........................

Číst celý článek

VRANOV u Brna,24. 7.11

4.závodem pokračovalo Mezinárodní Mistrovstvi ČR ve Vranově u Brna........................

Číst celý článek

5.6.2011 MMČR 2011 Petrovice u Karviné

Druhý závod mezinárodního mistrovství ČR je za námi a team Max2 si nevedl špatně..................................

Číst celý článek

MMČR Holice aneb MX Blato

O víkendu se konal další podnik českého mistráku. Pro diváky velká podívaná, mohli fandit každému jezdci, protože po trati jezdili jen hnědé kuličky bláta!!!!!!

Číst celý článek

19.6.2011 Mezinárodní mistrovství Rakouska

Další podník má za sebou i sousední šampionát Rakousko, kde si dobře vedl i David Kosmák. V první rundě to bylo 5.místo a v druhé po startu z posledního místa se dotáhnul až na konečné 7.místo.

Číst celý článek

18.6.2011 Meteorcup Vranov u Brna

O víkendu se jel i další podnik Meteorcupu kde ve třídě Open si pro post nejvyšší v obou jízdách dojel Petr Stloukal Team Max2.

Číst celý článek

Návrat na Vranov

Po tříleté přestávce se jihomoravští vyznavači motokrosu dočkají opět vrcholné podívané. Nabídne ji čtvrtý díl mezinárodního mistrovství České republiky, který bude v neděli 25. července hostit Vranov u Brna.

Číst celý článek

MOTOKROS - Kaplice 14.8.2010

Do tradičního dějství MEZ MČR v motokrosu v Kaplici zavítal předposlední závod seriálu. Slabší už to bylo s jezdeckým obsazením. Nicméně i chudší jezdecká účast neubrala nic na kvalitě závodů, protože favorité ani v jedné třídě nechyběli, navíc zavítali do Kaplice dva pravidelní účastníci MS třídy MX1 Rakušan Matthias Walkner, který startoval za MOTOSPORT CHÝNOV a Francouz Loic Leonce, který…

Číst celý článek

MOTOKROS - KŮČA MISTREM!!!

Tak i letos jsme se dočkali! Mirek Kučírek (třída VETERAN) v předposledním závodu, který se jel v Kaplici, se s plným počtem bodů stal MEZINÁRODNÍ MISTR ČESKÉ REPUBLIKY. Můžeme říci, že se to dalo čekat, ale štěstí je vrtkavé a tak jsme pro jistotu deželi pěsti pravidelně a poctivě .

Číst celý článek