Sbírka trofejí Martina Miřejovského se neustále rozrůstá!

Vypadá to, že náš čtyřkolkář Martin Miřejovský má v letošní sezóně neskutečnou formu, což dokládají jeho další tři podia, která si užil při MMČR Cross Country v Žáru u Vacova, Offroadmaratonu v Dobřanech (20. 6.) a po MMČR Cross Country v Milovicích. Pojďme si stručně zrekapitulovat Martinovy cesty za dalšími trofejemi do sbírky.


MMČR CROSS COUNTRY – ŽÁR U VACOVA (6. - 7. června 2015) 

martin_mirejovsky_zar_2_400

"Tropické teploty znepříjemnily tento závodní víkend jezdcům cross country v Žáru. Někteří jezdci zkolabovali kvůli dehydrataci, avšak náš Martin Miřejovský tento den projel cílem na pěkném třetím místě. V nedělním závodě už nenechal nic náhodě a způsobem start cíl zvítězil. Celkově si tento víkend odvezl trofej za 1. místo!"

martin_mirejovsky_zar_2_400_01

OFFROADMARATON - DOBŘANY (20. června 2015)

martin_mirejovsky_dobrany_2015_1_400

Letošní čtyřiadvacetihodinovky se zúčastnilo 40 jezdců na čtyřkolkách, kteří nastoupili do dvouhodinového závodu. Martin Miřejovský se zpočátku potýkal s technickými problémy na svém stroji, které v průběhu závodu odezněly a opět nezklamal a zvítězil před Zdeňkem Tůmou z THF racing. Seriál offroadmaratonu se překlápí do druhé poloviny sezóny a náš Martin je v tuto chvíli průběžně na vedoucí pozici se čtyřbodovým náskokem na již zmíněného Zdeňka Tůmu z THF racing.

Více informací a kompletní výsledky Offroadmaratonu v Dobřanech najdete na oficiálním webu:
http://www.offroadmaraton.cz/aktualne.html?id=534

MMČR CROSS COUNTRY - MILOVICE (27. - 28. června 2015)

martin_mirejovsky_milovice_2015_4_400

"První polovinu Cross Country mistráku završil závodní víkend v Milovicích u Nymburka. V sobotním závodě se Martin Miřejovský umístil na druhém místě za Janem Kadeřábkem ml. a v nedělním závodě, který organizátoři zkrátili z důvodu rozbité trati a četných kolizí z předešlého dne na 70 minut, se Martin taktéž umístil na druhé místě. Celkově mu za tento víkend patřilo druhé místo. V průběžném pořadí seriálu, kde Martin obhájil loňský titul, je na druhém místě se sedmi bodovou ztrátou na vedoucího Jana Kadeřábka."

Foto: archiv Martin Miřejovský
Zdroj: Offroadmaraton.cz