Offroadmaraton Milovice

Do Milovic zavítal další podnik Offroadmaratonu. Tým MAX2 zastoupený takřka neporazitelným Martinem Miřejovským, byl opět hodně vidět. Uspěl i Dvořák.

Slušně obsazené startovní pole se vydávalo do zaváděcího kola za husté mlhy. Spíš podzimně se tvářící poslední prázdninová neděle hrozila nepříliš dobrým počasím. Mlha se zvedla až drahně po startu a ukázalo se, že trať je o mnoho příjemnější, než byla den předtím pro auta. Nebylo možné určit, zda je vhodnější pro sportovní nebo pracovní čtyřkolky. Žádné bahenní pasti na závodníky nečekaly, ale stejně byli všichni celí od bláta.

Na trati nebyly dramatické výjezdy ani sjezdy, přesto daly čtyři hodiny všem zabrat a v cíli bylo mnoho sedřených puchýřů a mozolů. Kdo najel na pětikilometrové trati nad třicet kol, řadil se mezi úzkou špičku. Tou byla celá první pětka Mistrů SP a v ostatních první trojka. V kategorii SP i absolutně vyhrál Martin Miřejovský s 33 koly.

Na pomyslnou bednu vystoupal i Rudolf Dvořák, který vybojoval třetí místo.

Pohled do průběžného pořadí vypadá z pohledu týmu MAX2 lépe než výborně. Martin Miřejovský je v čele stíhaný druhým Dvořákem.

 

zdroj: www.offroadmaraton.cz