OffROAD Maraton Šikland 2016 i přes defekt opět ovládl Martin Miřejovský!

dsc_1817_400

Celkem 5,5 km dlouhá trať a naprosto pohodové zázemí čekaly na závodníky, kteří se v sobotu 14. května 2016 vydali na lov co nejlepšího výsledku na OffROAD maraton do Šiklova Mlýna. Zvítězit však může vždy pouze jeden a v kategorii quadů opět nenašel přemožitele náš Martin Miřejovský.

dsc_2351_400

Ohlédnutí Martina za Šiklákem:
" V zaváděcím kole jsem po pár zatáčkách pěkně vymetl největší kaluž široko daleko a mohl jsem se jít rovnou přebalit, což jsem ještě před startem stihl s nějakými úpravami stroje kvůli blátu a hlubokým kalužím. Samotný závod probíhal celkem v pohodě. Od startu jsem zvyšoval svůj náskok na soupeře, ale cca po hodině a půl jsem v lesní pasáži prorazil přední kolo, a tak jsem dojel do cíle s defektem. Ten neměl vyjma pár rychlých pravých zatáček zase takový vliv na moji jízdu. V posledním kole mě ale najednou celkem rychle předjel Juraj Varga a já i přes upozornění z depa, že je o kolo zpět (ten den pořadatele zlobila časomíra a nechtěl jsem kvůli shodě okolností přijít v posledním kole o prvenství) jsem zatáhl a bylo z toho nejzajímavější kolo závodu, kdy jsem do cíle dojel s cca 10minutovým náskokem na druhého jezdce v pořadí. Z takového vítězství jsem se pochopitelně radoval."

dsc_2478_400

Reportáž z OffROAD Maratonu v "Šiklandu" byla v pořadu Svět motorů na ČT Sport. Sledujte ji zpětně ZDE.

dsc_2193_400

FOTOGALERIE:

Čtvrtý závod – 24hours OffROAD Maraton Dobřany se koná v sobotu 18. června 2016.