Martin Miřejovský obsadil v Pístově u Jihlavy 2. místo a o 4 body vede šampionát

Další skvělý výkon podala naše quadcrossová hvězda Martin Miřejovský, který v OffROAD Maratonu startuje ve třídě MISTR Quad SP. V Pístově u Jihlavy bral druhé místo a s náskokem čtyř bodů zůstává ve vedení šampionátu.

18595430_814660928715289_712795958573376259_o_1000

Trať na pístovských mokřadech byla poměrně krátká, pouze okolo třech kilometrů, takže jezdci během tříhodinového závodu stihli objet až 57 kol, během nichž se museli vypořádat se stále více se rozbíjejícím terénem, pomalejšími jezdci o kolo zpět, a také se zrádnými podmáčenými úseky.

Martin nestačil pouze na tentokrát suverénního Juraje Vargu, dojel tedy jako druhý a po vítězství v Janovicích nad Úhlavou zůstává v čele průběžného pořadí. Nyní si seriál OffROAD Maraton dá menší pauzu a na scénu se vrátí 17. 6. závodem 20. ročník 24hours OffROAD Maraton Dobřany.