Martin Miřejovský jde do dalšího závodu jako vedoucí jezdec šampionátu

V seriál terénních závodů OffROAD Maraton skvěle válčí náš Martin Miřejovský ve třídě MISTR Quad SP, kdy se i přes nepovedený úvodní závod v Šiklově mlýně dokázal díky vítězství v Janovicích nad Úhlavou dostat do čela průběžného pořadí.

Z oficiálního reportu z Janovic: „Před polednem se na startu seřadilo na 70 čtyřkolkářů. Obloha se mračila čím dál více a bylo jasné, že bude pršet. Proudy vody se spustily v druhé polovině klání a jezdci ve dvou stopách si pořádně užili bláta. Na špici absolutního pořadí se střídala známá jména, až se tam usídlil absolutní mistr loňské sezony Martin Miřejovský. Vyhrál absolutně před Lubošem Kuncířem. Miřejovský si tak spravil chuť po prvním závodě v Šiklově mlýně, kde kvůli poruše stroje skončil až šestý v kategorii. Janovická trať mu sedí, vítězství si odtud odvezl už loni. Třetí celkově dojel vítěz mistrovských 4x4 Michal Vágner z týmu Čtyřkolky Tišnov.“

Další klání je na programu v sobotu 20. května v Pístově u Jihlavy a celý tým MAX2 drží Martinovi palce, aby své vedení dokázal udržet, v nejlepším případě navýšit bodový náskok.