Další čtyřkolkářské úspěchy Martina Miřejovského!

Čtyřkolkář Martin Miřejovský je nezmar, který tráví během motoristické sezóny většinu víkendů na závodech. V uplynulém období vyhrál čtyřhodinový offroadmaraton, pak se mu povedlo vyhrát cross country v Úštěku a následoval Offroadmaraton v Drnovicích, kde obsadil třetí místo.

20_400

Shrnutí úspěšných čtyřkolkářských závodů Martinem Miřejovským:

"Na konci prázdnin se je čtyřhodinový offroad maraton, kde jsem celkem v pohodě zvítězil stylem start – cíl.

20160918-dsc_0440_400

O týden později se jelo dvoudenní Cross Country v Úštěku,kde jsem v sobotu vyhrál, ale nebylo mi dobře a po dojezdu do cíle jsem měl čtyřicítky horečky. Teplota nešla bohužel srazit, a tak jsem musel bohužel odstoupit, což mě bohužel asi letos připravilo o vítězství. Doufal jsem, že jedenáctibodovou ztrátu ještě během čtyř závodů stáhnu, ale před pár dny bylo zrušeno dvoudenní cross country v Bělé.

20160918-dsc_0610_400

V sobotu 17. září 2016 se jel OffROAD maraton v Drnovicích, kde se poměrně dost prášilo a bylo důležité se ihned dostat dopředu. To se mi podařilo a asi hodinu jsem soupeřům ujížděl. Ale po tankování mi začala vadnout přední brzda, až přestala brzdit úplně. Takže zbylou polovinu závodu jsem jel opravdu vlažně. Naneštěstí to tedy i ve výsledcích v offroadech nevypadá tak hezky, když mám zapsanoé jedno 3. místo z Drnovic."

20160918-dsc_0652_400_01

Oficiální report z Drnovic s názvem "Závodníci opět bojovali v oblacích prachu" si můžete přečíst ZDE.

20160918-dsc_0550_400

Záznam Mistrovství ČR extrémních vytrvalostních závodů aut, motorek a čtyřkolek - 6. závod: