1.7.2013 Cross Country Benátky nad Jizerou

 

Cross Country do těchto končin zavítalo poprvé, v předešlém roce se na zdejší trati jel seriál Offroadmaratonů, možná že odtud vznikl nápad zařazení netypické trati do kalendáře. 
Nejlítější souboj byl v kategorii Mistrovkých sportek, kde Martin Miřejovský ujížděl co jen to šlo Kadeřábkovic klanu. Bráchové se na něj zavěsili a jako pitbulové po něm šli. Tomáš Kadeřábek neustál rychlé tempo a po půl hodině si vedoucí dvojici nechal poodjet. Sice je měl na dostřel, ale k závěru závodu se už na kluky nedotáhnul. Celkově Tomáš Kadeřábek za oba dva dny bral bronzovou příčku. Na prvním se uvelebil Martin Miřejovský, ale neměl to tak lehké, Jan Kadeřábek v sobotu dominoval a Martinovi v cíli nadělil 200 metrový úprk, za to v neděli už síly na Martina nestačily a i když na něm jel nalepenej jako na provázku za celých 90 minut na Martina nevymyslel předjížděcí manévr. Za to si sem tam nevšiml, že Martin brzdí a namísto zahamtnutí všech brzd to do Martina lehce pustil, což mu přidělalo starosti při následných opravách stroje. Takže i když katapultoval čumák LTR, na první to tentokrát nestačilo a Jan Kadeřábek sebral druhou příčku. Jestli se vám bude zdát divné, že Martin Miřejovský má na některé fotce KTM a na jiných zase LTR, nešálí vás zrak, jako velmi dobře sponzorovaný jezdec má ve své stáji hned dvě závodní žiletky, a na nedělní závod zvolil Suzukářskou klasiku.

Cross Country do těchto končin zavítalo poprvé, v předešlém roce se na zdejší trati jel seriál Offroadmaratonů, možná že odtud vznikl nápad zařazení netypické trati do kalendáře. Nejlítější souboj byl v kategorii Mistrovkých sportek, kde Martin Miřejovský team Max2 ujížděl co jen to šlo Kadeřábkovic klanu. Bráchové se na něj zavěsili a jako pitbulové po něm šli. Tomáš Kadeřábek neustál rychlé tempo a po půl hodině si vedoucí dvojici nechal poodjet. Sice je měl na dostřel, ale k závěru závodu se už na kluky nedotáhnul. Celkově Tomáš Kadeřábek za oba dva dny bral bronzovou příčku. Na prvním se uvelebil Martin Miřejovský, ale neměl to tak lehké, Jan Kadeřábek v sobotu dominoval a Martinovi v cíli nadělil 200 metrový úprk, za to v neděli už síly na Martina nestačily a i když na něm jel nalepenej jako na provázku za celých 90 minut na Martina nevymyslel předjížděcí manévr. Za to si sem tam nevšiml, že Martin brzdí a namísto zahamtnutí všech brzd to do Martina lehce pustil, což mu přidělalo starosti při následných opravách stroje. Takže i když katapultoval čumák LTR, na první to tentokrát nestačilo a Jan Kadeřábek sebral druhou příčku. Jestli se vám bude zdát divné, že Martin Miřejovský jede někde KTM a jinde zase LTR, nešálí vás zrak, jako velmi dobře sponzorovaný jezdec teamu Max2 má ve své stáji hned dvě závodní žiletky, a na nedělní závod zvolil Suzukářskou klasiku.

 

A nakonec připomenutí že Martin opět zvítězil!

Gratulace!!