ME Nyírád

Již 8.závodem pokračoval seriál ME. Maďarský Nyírád hostil tento závod a bylo se opravdu na co dívat. Závod se jel v tropickém horku v překrásném areálu na skvěle připravené trati. Tento areál neustále vzkvétá a po všech stránkách je to tu stále lepší a lepší. Závodu se zúčastnílo 84jezdců a předvedli opravdu krasne závody.
V Maďarsku byl i jezdec teamu Max2 Marek Stloukal.

V královské třídě se sešlo 25pilotů. V tréninku se nejrychleji prezentoval Stubbe když zvítězil 0,18 sekundy před 2.van Rosmalenem a o 0,34 sekundy před 3. Stloukalem teamu Max2. V rozjížďkách bylo vše jinak. Stubbe sice 1.sérii vyhrál, pak se ale vždy musel smířit s 2.pozicí. Nejlepší pozici si vytvořil Glen van Rosmalen a také náš Marek Stloukal teamu Max2. Oba jezdci vyhráli všechny 3jízdy. Finále tak slibovalo naprosto dokonalou bitvu. A také to bitva byla. 

Velké finále., první řada Glen van Rosmalen, Marek Stloukal a Bernd Stubbe. 2.řada- legendární Jarda Hošek a Andre Hinnenkamp. Řada číslo 3– Petr Turek, Willy Albers a Alessandro Gallota. Z poslední řady šli Roman Keřka a Josef Marty. Hned po startu se do čela dostal van Rosmalen, kterému na záda dýchal Stloukal. Stubbe na 3.pozici zaostával. Hned v prvním kole zůstal stát Turek a jeho zklamání s 10.místem bylo veliké.Vedoucí dvojice neustále zvysovala náskok před Stubbem. Ve 3.kole skončil Albers a je 9. V kole 5. se zakouřílo z motorů Stubbeho, zůstal stát a je 8. Rosmalen odolával tlaku Stloukala a dojel si pro první vítězství této sezóny. Marek Stloukal teamu Max2 byl spokojený se stříbrným věncem. Pro zelený věnec si zkušenou jízdou dojel Hinnekamp před 4. Hoškem a 5. Martym.

V Madarskěm Nyírádu team Max2 ostudu neudelal.